Kontakt

W sprawie współpracy, w sprawie szkoleń, lub jeżeli masz jakieś pytania, albo jeżeli chcesz się zareklamować na Nurkologu,

pisz: szkola@nurkolog.pl, kuba@4divers.pl

dzwoń: 501-744-477

Stronę prowadzi Jakub Cieślak

instruktor nurkowania PADI nr 343079.

Znajdziesz mnie:

Centrum Nurkowe 4divers.pl – kursy nurkowania, sklep, usługi (ładowanie butli, mieszanie gazów, serwis sprzętu, wypożyczalnia sprzętu, prace podwodne, zabezpieczenie wodne imprez, zdjęć filmowych, usługi kaskaderskie)

ul. Porajów 12, 03-188 Warszawa

 

NDT Jakub Cieślak

ul. 11 listopada 12, 05-410 Józefów

 

2 myśli nt. „Kontakt

 1. Witam

  Z dużym zainteresowaniem zobaczyłem Państwa materiał z nurkowania w jeziorze Czorsztyńskim.
  Ponieważ wspomniano na temat Starych Maniów, które są zalane wodami jeziora, dlatego zainteresowałem się tym.
  Tak się składa, że od dziecka tj. lat 70-tych ubiegłego wieku spędzałem wakacje u rodziny we wsi Maniowy obecnie zalanej. Zawsze interesowały mnie miejsca, gdzie dokładnie znajdują sie teraz fundamenty kościoła oraz zburzonego domu mojej babci.
  niestety ale nie posiadam mapy zabudowań Starych Maniów.
  Podpowiem Państwu tylko, że miejsce, w którym Państwo nurkowaliście tzw. Zielone Skalki to dawne koryto rzeki Dunajec, po drugiej stronie brzegu była wieś Czorsztyn tzn. kilka zabudowań centrum wsi (bar, przystanek, poczta, kilka sklepów. Obok zamku czorsztyńskiego wojsko wysadzilo skaly, które mogłyby wystawać nad wodę.
  Zabudowania Starych Maniów są poniżej zabudowań Nowych Maniów.
  Gdybyście Państwo jeszcze tam nurkowali, to możecie spróbować w miejscach Czorsztyna lub Starych Maniów. Może znajdziecie bardziej ciekawe obiekty pozostawione przez człowieka.
  pozdrawiam serdecznie
  Darek

 2. Dzień dobry,

  przepraszam za skorzystania z Państwa formularza kontaktowego, ale uznałam, że ten sposób będzie najprostszy i najskuteczniejszy, żeby dać Państwu i sobie szansę na ewentualną współpracę.

  Poniżej dosłownie kilka zdań na temat narzędzia, którego zadaniem jest ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY TOWARÓW I USŁUG oferowanych za pośrednictwem stron internetowych i e-sklepów.

  PROSZĘ MI WIERZYĆ, ŻE POMIMO TEGO (A MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO), ŻE JEST OPARTE O BARDZO PROSTY W SWEJ ISTOCIE MECHANIZM, JEST NIEWIARYGODNIE SKUTECZNE.

  Narzędzie to zwiększa sprzedaż od kilkunastu do kilkuset procent, w zależności od branży i produktu. W naszej firmie zwiększyło ją o ponad 70%.

  Nasz usługa nie jest kosztowna i może być zintegrowana z dowolną platformą sprzedażową lub stroną www. Jeżeli udało mi się Państwa zainteresować, to z ogromną przyjemnością (i zaangażowaniem) przybliżę Państwu szczegóły naszej oferty i ideę, o którą oparty jest mechanizm proponowanego narzędzia.

  Proszę o zgodę na kontakt i przedstawienie oferty. Dużym ułatwieniem dla mnie będzie podanie przez Państwa MAILA i NUMERU TELEFONU.

  p.s. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE WŁAŚNIE ROZPOCZĘLIŚMY SPRZEDAŻ TEJ USŁUGI NA PROMOCYJNYCH WARUNKACH (DO KOŃCA ROKU). W chwili obecnej, to zaledwie 99 zł netto miesięcznie bez długoterminowych umów.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  Telefon: 794-371-191

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *