Kontakt

W sprawie współpracy, w sprawie szkoleń, lub jeżeli masz jakieś pytania, albo jeżeli chcesz się zareklamować na Nurkologu,

pisz: szkola@nurkolog.pl, kuba@nurklub.pl

dzwoń: 501-744-477

Stronę prowadzi Jakub Cieślak

instruktor nurkowania PADI nr 343079.

Znajdziesz mnie:

Klub nurkowy Nurklub.pl – kursy nurkowania, sklep, usługi (serwis sprzętu, wypożyczalnia sprzętu, prace podwodne, zabezpieczenie wodne imprez, zdjęć filmowych, usługi kaskaderskie)

ul. 11 listopada 12, 05-410 Józefów

 

NDT Jakub Cieślak

ul. 11 listopada 12, 05-410 Józefów

 

Jeden komentarz do “Kontakt”

 1. Witam

  Z dużym zainteresowaniem zobaczyłem Państwa materiał z nurkowania w jeziorze Czorsztyńskim.
  Ponieważ wspomniano na temat Starych Maniów, które są zalane wodami jeziora, dlatego zainteresowałem się tym.
  Tak się składa, że od dziecka tj. lat 70-tych ubiegłego wieku spędzałem wakacje u rodziny we wsi Maniowy obecnie zalanej. Zawsze interesowały mnie miejsca, gdzie dokładnie znajdują sie teraz fundamenty kościoła oraz zburzonego domu mojej babci.
  niestety ale nie posiadam mapy zabudowań Starych Maniów.
  Podpowiem Państwu tylko, że miejsce, w którym Państwo nurkowaliście tzw. Zielone Skalki to dawne koryto rzeki Dunajec, po drugiej stronie brzegu była wieś Czorsztyn tzn. kilka zabudowań centrum wsi (bar, przystanek, poczta, kilka sklepów. Obok zamku czorsztyńskiego wojsko wysadzilo skaly, które mogłyby wystawać nad wodę.
  Zabudowania Starych Maniów są poniżej zabudowań Nowych Maniów.
  Gdybyście Państwo jeszcze tam nurkowali, to możecie spróbować w miejscach Czorsztyna lub Starych Maniów. Może znajdziecie bardziej ciekawe obiekty pozostawione przez człowieka.
  pozdrawiam serdecznie
  Darek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O nurkowaniu z głową, o nurkowaniu w Polsce, o wszystkim tym, czego nie znajdziecie w podręcznikach, ani na innych portalach.