Kursy Nurkowe

Szkoła Nurkologii Stosowanej

Cześć, nazywam się Kuba Cieślak i jestem instruktorem nurkowania, prowadzę kursy nurkowania w Warszawie i w Józefowie. Nurkolog to moje dziecko, które zacząłem tworzyć będąc jeszcze nurkiem rekreacyjnym, bycie instruktorem mając jeszcze w strefie nierealnych marzeń. Jako całkiem doświadczony nurek z wieloletnią praktyką niniejszym stwierdzam, że nie ma bardziej relaksującego, odprężającego i spokojnego sportu „ekstremalnego” niż nurkowanie. Nurkowanie to Zen i Katharsis w pigułce. Po zażyciu efekt następuje natychmiast. Nurkologia, czyli filozofia nurkowania, którą pielęgnuję, to właśnie umiejętność osiągania spokoju pod wodą, wsłuchania się w nowe dźwięki  świata podwodnego. Mój Mistrzu, Piotr Kędzia wielokrotnie powtarza i łoży do głowy swoim podopiecznym, że nurkowanie jest sportem ekstremalnym dla ludzi ekstremalnie leniwych. Całe ekstremum to ubrać się w te kilogramy sprzętu, sapiąc doczłapać się do wody i potem oddać się błogiemu lenistwu. To machnąć leniwie płetewką by przepłynąć dostojnie kolejny metr, to sobie wziąć spokojny wdech i puścić fontannę bąbelków ku powierzchni. Żadnego nerwowego machania łapkami, kopania wody, wyścigów podwodnych. By móc przekazywać dalej swoją filozofię uprawiania najbardziej leniwego sportu ekstremalnego, udałem się do największej federacji wyluzowanych nurków, czyli PADI i po przejściu odpowiednich kursów i egzaminów otrzymałem uprawnienia do szkolenia nurków. Jeżeli więc korci się wizja nurkowania jako totalnego wyluzowania, lenistwa pod wodą i minimalnego wysiłku przy maksymalnej przyjemności podziwiania podwodnego świata to zapraszam do mnie. Pamiętaj, na kursie jedyną osobą, która może się stresować, to ja – Twój instruktor. Jedyną osobą, która może się martwić, że coś się nie uda, nie wyjdzie, to jestem ja – Twój instruktor.

Kurs nurkowania Warszawa, Józefów – Jako instruktor nurkowania jestem gotowy do przeprowadzania szkoleń tam, gdzie tylko będziecie chcieli zostać przeszkoleni (ale wiecie, do tego potrzebna jest woda, tak od półtorej do dwóch metrów głębokości, z przyzwoitymi warunkami bytowania pod nią), pamiętajcie jednak, że moim celem jest bezstresowe (dla Was, ja się mogę stresować) nauczanie z maksymalną dawką dobrej zabawy i skupieniu się na opanowaniu wszystkich nurkowych umiejętności. Stawiam więc na małe grupy, albo szkolenia indywidualne (cierpliwość to moje drugie imię, jeżeli więc czujesz, że potrzebujesz dwa razy więcej czasu na opanowanie takich sztuczek jak nurkowanie, to właśnie trafiłeś/ trafiłaś we właściwe miejsce). Jeżeli jesteście z okolic Warszawy, czy Józefowa, to będzie nam bardzo łatwo się umówić. Mieszkam w Józefowie, ale szkolenia basenowe prowadzę najczęściej w Mszczonowie na basenie Deepspot – najgłębszym basenie Europy i najlepszym basenie do szkoleń nurkowych.

Oczywiście w naszych okolicach wykonamy tylko część pierwszą kursu podstawowego – teorię i część basenową. Na wyjazd na wody otwarte umówimy się na jakiś piękny weekend w Polsce, albo na wyjazd tygodniowy za granicę.

kontakt ze mną:

Kuba Cieślak

SSI Advanced Open Water Instructor (szkolenia ze specjalizacji: nurkowanie wrakowe, na nitroksie, w suchym skafandrze, głębokie i ze skuterem)

numer telefonu: 501 – 744 – 477,

adres mailowy: kuba@nurklub.pl

Jeżeli chcesz wziąć udział w kursie prowadzonym przeze mnie, zapraszam do naszego centrum szkoleń i klubu nurkowego – nurklub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O nurkowaniu z głową, o nurkowaniu w Polsce, o wszystkim tym, czego nie znajdziecie w podręcznikach, ani na innych portalach.